Poznaj nas!
Justyna & Marcin
Kreujemy zachwycające wesela i przyjęcia okolicznościowe, które chwytają za serca. Planujemy, projektujemy i stylizujemy Twoją uroczystość od A do Z, pomagamy w najdrobniejszych szczegółach i zapewniamy, że będziesz zachwycony efektem końcowym. Nasza pasja, zaangażowanie i gotowość do pomocy są jasne jak kryształ przez cały proces tworzenia.


Przeszperaj nasze galerie, sprawdź nasze usługi, a potem daj nam znać, że jesteś z nami!

MASZ PYTANIA? MY MAMY ODPOWEDZI!

PYTANIE

Na ile osób maksymalnie można u Was zorganizować wesele?

ODPOWEDŹ

Maksymalna liczba gości w Sali Leśnej, to 120 osób.

PYTANIE

Czy lokal dysponuje miejscami noclegowymi?

ODPOWEDŹ

Leśna Sala nie dysponuje miejscami noclegowymi. Jeśli potrzebujesz informacji o opcjach zakwaterowania w okolicy dla gości weselnych, skontaktuj się z nami, pomożemy zlokalizować dla Was obiekt noclegowy w pobliżu sali weselnej.

PYTANIE

Czy w cenę wliczona jest podstawowa dekoracja sali weselnej?

ODPOWEDŹ

Dekoracja sali weselnej może różnić się w zależności od miejsca i umowy. Jeśli chodzi o Salę Leśną, najlepiej jest skonsultować się bezpośrednio z nimi lub z właścicielami, aby uzyskać dokładne informacje dotyczące wliczonej dekoracji w cenę wynajmu sali weselnej. To zazwyczaj zależy od indywidualnych umów i preferencji narzeczonych. Warto omówić ten temat z obsługą Sali Leśnej, aby dowiedzieć się, co jest wliczone w cenę i czy dostępne są opcje dodatkowej dekoracji.

PYTANIE

Czy jest możliwa degustacja menu i jaki to koszt ?

ODPOWEDŹ

Każda przyszła Para Młoda przed podjęciem decyzji i podpisaniem umowy ma możliwość wypróbowania naszego menu podczas BEZPŁATNEJ DEGUSTACJI.

PYTANIE

Jaka jest najmniejsza liczba gości, dla której można u Was zorganizować wesele ?

ODPOWEDŹ

Nie wprowadzamy limitu osób. Możecie u nas zorganizować małe, kameralne przyjęcie do 50 osób, a także wesela do 120 osób.

PYTANIE

Ile kosztuje cena za „talerzyk” dla dzieci i jakie są stawki w zależności od wieku ?

ODPOWEDŹ

Na waszych przyjęciach bardzo często są najmłodsi, ceny za menu są dla nich niższe niż za osobę dorosłą, dzieci do lat 10 to 50% ceny menu, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

PYTANIE

Czy oferujecie kompleksową organizacje wesela ?

ODPOWEDŹ

Bazując na naszym doświadczeniu możemy zaoferować kompleksową obsługę wesela. Pomożemy Wam w wyborze oprawy muzycznej, fotografa, kamerzysty, florystki, samochodu do ślubu itp. Wybierając naszą ofertę dostajecie możliwość wyboru najlepszego pakietu z dostosowanym do waszych potrzeb menu weselnego, dekoracji sali weselnej, słodkiego stołu, bufetu przekąsek, barmana i wielu innych usług, które oferuje nasza sala. Zapytajcie nas o szczegóły.

PYTANIE

Do której godziny trwa wesele ?

ODPOWEDŹ

Nasza sala nie wprowadza limitu czasowego. Sala weselna jest do waszej dyspozycji i zostajemy z wami do „ostatniego gościa”.

PYTANIE

Czy dostępne są do wyboru stoły okrągłe lub prostokątne ?

ODPOWEDŹ

Leśna Sala ma możliwość zorganizowania waszego przyjęcia na stołach okrągłych lub prostokątnych. Przy stołach okrągłych możemy pomieścić 86 gości, przy stołach prostokątnych do 120 gości. Obsługa wesela ma wydzielone osobne miejsce przy którym może zasiąść do 10 osób.

PYTANIE

Czy interesujący nas termin wesela jest wolny ?

ODPOWEDŹ

Skontaktuj się nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez media społecznościowe, sprawdzimy dostępność wszystkich interesujących was terminów, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w przypadku terminu już zajętego. Zapraszamy!

01

Dni Otwarte

12/11/2023

PLAY
Ta strona używa plików cookies.      
ROZUMIEM